KLANTENSERVICE

Voor ondersteuning bij tour boekingen, neem dan rechtstreeks contact op met de distilleerderij:

Blair Athol: blair.athol@malts.com

Brora: brora@malts.com

Caol Ila: caolila@malts.com

Cardhu: cardhu@malts.com

Clynelish: clynelish@malts.com

Cragganmore: cragganmore@malts.com

Dalwhinnie: dalwhinnie@malts.com

Glenkinchie: glenkinchie@malts.com

Johnnie Walker Princes Street: reservations.jwps@diageo.com

Lagavulin: lagavulin@malts.com

Oban: oban@malts.com

Royal Lochnagar: royal.lochnagar@malts.com

Talisker: talisker@malts.com

The Singleton of Glen Ord: glen.ord@malts.com

Als er fouten optreden of als u hulp nodig heeft met de tour booking site, neem dan contact op met support@anyroad.com.

Algemene Informatie

BSQ UK Limited is de websitebeheerder en verkooppartner van Malts.com voor Nederland.

Klantenservice

Voor vragen over de klantenservice kun je contact opnemen met ons team op maltsnlsupport@blacksquare.zendesk.com. Wij zijn open van maandag tot vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur. We zijn er voor jou en eventuele vragen worden binnen een termijn van 3 weekdagen beantwoord. Malts.com is actief in verschillende landen, waaronder Duitsland, Oostenrijk, het Verenigd Koninkrijk en België. We beantwoorden graag alle vragen per e-mail in het Duits, Nederlands en Engels.

WIE KAN BIJ ONS BESTELLEN?

In overeenstemming met de Duitse wet op de jeugdbescherming verzenden we onze producten alleen naar klanten ouder dan 18 jaar. Wij vragen je om je leeftijd te verifiëren als je iets bij ons wilt bestellen.

KAN IK PRODUCTEN IN EEN WINKEL KOPEN?

Malts.com is 100% online! We hebben geen winkel die je fysiek kunt bezoeken, maar onze klantenservice beantwoordt graag al je vragen.

HET PRODUCT DAT IK WIL IS UITVERKOCHT. WANNEER KAN IK HET KOPEN?

Laat ons weten wat je zocht op maltsnlsupport@blacksquare.zendesk.com en we vertellen je wanneer het product weer op voorraad is.